Garanti Haklı Müşteri Hattı

Öncelikle bu sitenin amacından bahsedeyim. Garanti çok saçma bir yer bazı şeylerini seviyorum internet bankacılığı gibi ancak çok saçma ve kullanıcıyı zor durumda bırakan uygulamaları var bugün sinirden nerdeyse Garanti Haklı Müşteri Hattındaki bayana telefonda azıma geleni söyleyecektim pekte söylemedim sayılmaz aslında.

İnternet sitesi açacağımıda söyledim tabiki.

İnternette kendilerinin böyle bir servisleri var ancak tarafsız değil tarafsız olarak açtım ben burayı ve sizden gelen şikayetleride yayınlayacağım burada.

Tabi memnun olduğunuz noktalar varsa bunlarıda ben başarılarını inkar edemem kimsenin ama saçma bir işte yapıyorlarsa önce düzgün söylerim sonra karşımdaki kişinin ya da firmanın bu yönlerinin onun yüzüne vururum çünkü normal yollarla anlamıyorlardır.

http://delipoyraz.net/garanti-hakli-musteri-hatti/

Yayınlayan

Ömer Delipoyraz

İnternet Projelerine danışmanlık hizmetleri veriyorum. Seo ve Adwords Konularında tecrübeliyim. İstanbul'da yaşıyorum akşamları Süleymaniye civarında benimle karşılaşabilirsiniz :)

“Garanti Haklı Müşteri Hattı” için 2 yorum

  1. Money kartımın iptalini ve hesabımdan alınan 55 TL'nin iadesini istemiştim ve şuan bana gelen iletide 21.01.2011 ekstrasında 55 TL borç gözükmektedir. bu konuda bilgilendirilmek istiyorum. gereğinin yapılmasını arz ederim.

    1. kamil bey burası kişisel bir site ancak bazı zamanlar garanti yetkilileri sitemi takip etmektedir. umarım birisi görür ve sizin mailinizi benden ister.

Yorumlar kapalı.