Kimim Ben

Bu sayfa olmazsa olmazdı 🙂

Öncelikle Delipoyraz lakap vs.. değil soyadımdır. O yüzden kullanıyorum. Öncelikle buna açıklık getirmiş olayım.

Dijital Pazarlama ile uğraşıyorum. 2009 yılından beri bu işi ticari olarak yapıyorum. 2005-2006 yılından beri blog yazıyorum. 2008 yılından beride Delipoyraz.NET bloğu aktif.

İlk başlarda 2 kez şirket açtım birisi çok kısa süre içinde ayrılık ile sonuçlandı diğeri ise hayattaki büyük tecrübelerimdem birisi oldu.

Daha sonra Freelance ve proje bazlı çalıştım bu süreçte 2 firmada 1’er yıl danışmanlık yaptım.

2014 Temmuz ayından itibaren ise kurumsal hayata ilk adımımı attım diyebilirim Ofix.com firmasında çalıştım.  Ama daha önceden bir yıl bir Finans şirketine danışmanlık yapmıştım o zamandan beri tekrardan Finans sektöründe çalışmak istiyordum. Ancak 1.5 yıl Ofix.com sitesinde çalışmak benim için iyi bir eticaret tecrübesi oldu. Şirkette organik sıralamalarda ve Adwords alanında özellikle oldukça ilerledik.

Sonrasında ise 2015 yılının sonunda Destek Menkul Değerler firmasına geçtim şuan burada çalışıyorum. Burada çok güzel deneyimler edineceğime inanıyorum. Eticaret sektörüne göre çok daha zor bir sektör olması beni her zaman cezbetmişti açıkcası.

Sevdiğim işi  yapıyorum bu yüzden açıkcası yaptığım iş beni yormuyor. Umarım sizde sevdiğiniz işleri yapıyorsunuzdur ya da en kısa zamanda yapmaya başlarsınız.

Freelance çalışma konusunda şuanda mümkün olduğunca çalışmamaya çalışıyorum ancak yinede zaman zaman iyi projelere danışmanlık verdiğim olmuyor değil.  Birde kendi projelerimle uğraşıyorum onlarında zevki ayrı.

Leave a Reply