Uzun Bir Aradan Sonra Merhaba

Yanlış hatırlamıyorsam 2007’den beri bu bloğumda yazılar yazıyorum. En son 1 yıl önce şimdiye kadar yaptığım her şeyi silmiştim. İyi mi yaptım kötü mü hala emin değilim ama sildim işte 🙂

Sıfırdan başlamak belki daha güzel olur diye düşündüm ama 1 yıldır başlayamamıştım. Bugün tekrardan başlamaya karar verdim ve başladım. Ne kadar sürede bir yazı eklerim bilmiyorum ama rutine bağlamak düzenli olarak yazmak istediğimi söyleyebilirim. Son 1-1,5 yıl içinde gerçekten hayatım çok değişti hatta son 3 yılda desem belkide daha doğrudur. Hem bunları anlatıp havadan sudan konuşup hemde Dijital Pazarlama alanında yazılar paylaşmayı planlıyorum.

Reklam amaçlı yazılar yazmamı isteyenler mutlaka olacak özellikle çevremde onlara nasıl hayır diyeceğime emin değilim.  En önemlisi kendime nasıl hayır diyebileceğime de emin değilim. Kendi sitelerime projelerime önceden sürekli backlink amaçlı kullandığım bir siteydi delipoyraz.net zaten onu yapmaya başladıktan sonra yazma hevesim kırıldı. Ama sanırım artık daha dikkatli yazarım.

Neyse ilk yazı bu kadar yeter.

Yorum bırakmayı unutmayın yorumlarınıza göre yeni yazılar yazmayı planlıyorum. Ama lütfen seo anlat demeyin soru sorun bende sonraki yazılarımda onları cevaplandırmaya çalışayım.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *